Глобальна економіка як сучасний етап співробітництва країн : Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції студентів та аспірантів. Чернівці 26-27 квітня 2007 р., , Частина 2

Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Чернівці : ЧТЕІ КНТУ, 2007.Опис: 594 сТематика(и): Інша класифікація:
  • 65.5
  • 65.5я43
  • 65.9(4УКР)я43
Зведення: У матеріалах Міжнародної науково-практичної конференції студентів та аспірантів розглядаються проблеми глобальної економіки як сучасного етапу співробітництва країн. Значна увага приділяється розв'язанню питань інвестиційно-інноваційної політики, інформаційній системі в умовах глобалізації економіки, розвитку міжнародного туризму та маркетингу, управлінню в процесі євроінтеграції, валютно-кредитному регулюванню. Розглядаються шляхи адаптації національних економічних систем до глобальної економіки, проблеми теорії та практики обліку, аналізу та аудиту. Розраховано на науковців, спеціалістів, викладачів, магістрів, аспірантів та студентів, що цікавляться питаннями глобалізації економіки.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Стан
Книга, брошура Відділ абонемента (О.Кобилянської, 47) Доступно
Книга, брошура Відділ документів із економічних, технічних та природничих наук (О.Кобилянської, 47) Доступно
Книга, брошура Відділ зберігання та реставрації фондів (О.Кобилянської, 47) Доступно
Книга, брошура Відділ обслуговування користувачів (Вірменська, 14) Доступно
Книга, брошура Відділ обслуговування юнацтва (Головна, 128) Доступно

У матеріалах Міжнародної науково-практичної конференції студентів та аспірантів розглядаються проблеми глобальної економіки як сучасного етапу співробітництва країн. Значна увага приділяється розв'язанню питань інвестиційно-інноваційної політики, інформаційній системі в умовах глобалізації економіки, розвитку міжнародного туризму та маркетингу, управлінню в процесі євроінтеграції, валютно-кредитному регулюванню. Розглядаються шляхи адаптації національних економічних систем до глобальної економіки, проблеми теорії та практики обліку, аналізу та аудиту. Розраховано на науковців, спеціалістів, викладачів, магістрів, аспірантів та студентів, що цікавляться питаннями глобалізації економіки.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.