Буковинський історико-етнографічний вісник. Вип.5, / ЧНУ ім.Ю.Федьковича.

Інтелектуальна відповідальність: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Чернівці : Прут, 2003.Опис: 244 сISBN:
  • 96656026677
Тематика(и): Інша класифікація:
  • 63.3(4УКР-4ЧЕН)
  • 63.52(4УКР-4ЧЕН)
Зведення: До збірника увійшли матеріали Vі Всеукраїнської історико-країзнавчої конференції "Буковина - мій рідний край", що відбулася у Чернівцях в листопаді 2003 року. На сторінках видання висвітлюються проблеми історичного країзнавства, археології та етнології. Розкрито основні напрямки діяльності Чернівецького міського центру соціальних служб для молоді, студентського товариства Чернівецького імператорського і Королівського імені Франца Йосифа університету, національних відносин в краї тощо. Також читач знайде в книзі біографії видатних буковинців, етнічну символіку, цікаві дані про будівництво Львівсько-Чернівецької залізниці, як засобу ївропейської економічної інтеграції Буковини та багато інших матеріалів. що стануть в нагоді країзнавцям, студентам науковим працівникам, широкому колу читачів.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Стан
Книга, брошура Відділ зберігання та реставрації фондів (О.Кобилянської, 47) Доступно
Книга, брошура Відділ наукової інформації та бібліографії (О.Кобилянської, 47) Доступно

До збірника увійшли матеріали Vі Всеукраїнської історико-країзнавчої конференції "Буковина - мій рідний край", що відбулася у Чернівцях в листопаді 2003 року. На сторінках видання висвітлюються проблеми історичного країзнавства, археології та етнології. Розкрито основні напрямки діяльності Чернівецького міського центру соціальних служб для молоді, студентського товариства Чернівецького імператорського і Королівського імені Франца Йосифа університету, національних відносин в краї тощо. Також читач знайде в книзі біографії видатних буковинців, етнічну символіку, цікаві дані про будівництво Львівсько-Чернівецької залізниці, як засобу ївропейської економічної інтеграції Буковини та багато інших матеріалів. що стануть в нагоді країзнавцям, студентам науковим працівникам, широкому колу читачів.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.