Стан і перспективи відродження цукробурякової галузі Буковини / В. Я. Даньков [та ін.] ; Укр. акад. аграр. наук, Чернів. облдержадмін., Держ. упр. екології та природ. ресурсів у Чернів. обл., Укр. наук.-дослід. станція карантину рослин.

Інтелектуальна відповідальність: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Чернівці : Зелена Буковина, 2005.Опис: 56 сISBN:
  • 96684103433
Тематика(и): Інша класифікація:
  • 65.9(4УКР-4ЧЕН)32
  • 42.152
Зведення: У брошурі наведено дані економічного аналізу АПК, показано негативні тенденції щодо руйнації стратегічно важливої для Буковини цукробурякової галузі, дано характеристику сучасних інтенсивних технологій виробництва цукрової сировини та шляхи виходу із економічної кризи. Рекомендації розраховані на надання певної консультативної допомоги у розв'язанні організаційно-економічних та технологічних проблем підкомплексу. Розглянуто і схвалено Вченою радою Української науково-дослідної станції карантину рослин УААН. Розрахована на керівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств і переробної галузі, науковців, студентів, фермерів.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Стан
Книга, брошура Відділ документів із економічних, технічних та природничих наук (О.Кобилянської, 47) Доступно
Книга, брошура Відділ документів із економічних, технічних та природничих наук (О.Кобилянської, 47) Доступно
Книга, брошура Відділ зберігання та реставрації фондів (О.Кобилянської, 47) Доступно
Книга, брошура Відділ краєзнавства (О.Кобилянської, 47) Доступно

Бібліогр.: с. 49 (6 назв)

У брошурі наведено дані економічного аналізу АПК, показано негативні тенденції щодо руйнації стратегічно важливої для Буковини цукробурякової галузі, дано характеристику сучасних інтенсивних технологій виробництва цукрової сировини та шляхи виходу із економічної кризи. Рекомендації розраховані на надання певної консультативної допомоги у розв'язанні організаційно-економічних та технологічних проблем підкомплексу. Розглянуто і схвалено Вченою радою Української науково-дослідної станції карантину рослин УААН. Розрахована на керівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств і переробної галузі, науковців, студентів, фермерів.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.