Екологічна політика: національні та глобальні реалії : в 4 т. Т. 3 / О. А. Васюта, С. І. Васюта, Г. Г. Філіпчук ; за ред. І. Ф. Кураса.

За: Інтелектуальна відповідальність: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Чернівці : Зелена Буковина, 2004.Опис: 520 с : в палiтурцiISBN:
  • 96684100333
Тематика(и): Інша класифікація:
  • 20.1(4УКР)
  • 66.061
Зведення: У третьому томі монографії через соціальність та соціальну складову сучасних еколого-енергетичних проблем аналізуються витоки й сутність Чорнобильської катастрофи. Проаналізовано постчорнобильський період в контексті історичного досвіду, світових тенденцій і перспектив екологізації і енергетичної політики. Обгрунтовується необхідність переходу до відновлювальних джерел енерговидавництва, значимість активізації енергозбереження. Екологічна політика та суспільно-політичний рух на захист довкілля розглядаються як пріоритетна сфера суспільних відносин, пов'язаних з перспективами євроінтеграції. Розрахована на політиків, держслужбовців, громадських діячів, науковців, студентів, усіх зацікавлених, кому не байдужа доля України.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Стан
Книга, брошура Відділ документів із економічних, технічних та природничих наук (О.Кобилянської, 47) Доступно
Книга, брошура Відділ зберігання та реставрації фондів (О.Кобилянської, 47) Доступно
Книга, брошура Відділ краєзнавства (О.Кобилянської, 47) Доступно
Книга, брошура Відділ обслуговування юнацтва (Головна, 128) Доступно

Бібліогр.: с. 491-518

У третьому томі монографії через соціальність та соціальну складову сучасних еколого-енергетичних проблем аналізуються витоки й сутність Чорнобильської катастрофи. Проаналізовано постчорнобильський період в контексті історичного досвіду, світових тенденцій і перспектив екологізації і енергетичної політики. Обгрунтовується необхідність переходу до відновлювальних джерел енерговидавництва, значимість активізації енергозбереження. Екологічна політика та суспільно-політичний рух на захист довкілля розглядаються як пріоритетна сфера суспільних відносин, пов'язаних з перспективами євроінтеграції. Розрахована на політиків, держслужбовців, громадських діячів, науковців, студентів, усіх зацікавлених, кому не байдужа доля України.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.