Зображення обкладинки Amazon
Зображення з Amazon.com

Державний устрій України: політико-історичний аспект / Б. П. Гдичинський ; ЧНУ ім. Ю.Федьковича.

За: Інтелектуальна відповідальність: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Чернівці : Рута, 2007.Опис: 168 сISBN:
  • 9789665689119
Тематика(и): Інша класифікація:
  • 66.02
  • 66.3(4УКР)12
Зведення: У монографії здійснено комплексний політико-історичний аналіз позицій сучасних українських політичних партій щодо вибору форми державного устрою Української держави та виділено основні чинники, які вплинули на еволюцію цих підходів у 90-х роках ХХ ст. - на початку ХХІ ст. Автором досліджено програмні документи політичних партій України щодо відображення в них підтримки тієї чи іншої форми державного устрою впродовж 90-х років ХХ ст. - на початку ХХ ст. Особливої уваги заслуговує спроба автора різнобічно проаналізувати позитивні й негативні сторони унітаризму та федералізму і на цій основі визначити найбільш оптимальну для України форму державного устрою. Для вчених, учителів і студентів соціогуманітарного профілю, а також політиків і громадських діячів.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Стан
Книга, брошура Відділ зберігання та реставрації фондів (О.Кобилянської, 47) Доступно
Книга, брошура Відділ обслуговування користувачів (Вірменська, 14) Доступно
Книга, брошура Відділ обслуговування користувачів (Вірменська, 14) Доступно

Бібліогр.: с. 144-158

У монографії здійснено комплексний політико-історичний аналіз позицій сучасних українських політичних партій щодо вибору форми державного устрою Української держави та виділено основні чинники, які вплинули на еволюцію цих підходів у 90-х роках ХХ ст. - на початку ХХІ ст. Автором досліджено програмні документи політичних партій України щодо відображення в них підтримки тієї чи іншої форми державного устрою впродовж 90-х років ХХ ст. - на початку ХХ ст. Особливої уваги заслуговує спроба автора різнобічно проаналізувати позитивні й негативні сторони унітаризму та федералізму і на цій основі визначити найбільш оптимальну для України форму державного устрою. Для вчених, учителів і студентів соціогуманітарного профілю, а також політиків і громадських діячів.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.