Зображення обкладинки Amazon
Зображення з Amazon.com

Фоносемантизм: гіпотези і факти / В. І. Кушнерик ; М-во освіти і науки України, Чернів. нац. ун-т ім. Юрія Федьковича.

За: Інтелектуальна відповідальність: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Чернівці : Книги-ХХІ, 2008.Опис: 420 с. : таблиціISBN:
  • 9789662147360
Тематика(и): Інша класифікація:
  • 81.00
  • 81.43-32
Зведення: У монографії проводиться порівняльно-зіставне дослідження явища фоносемантизму в англійській, німецькій, російській та українській мовах. На основі розробленої методики формалізованого подання фонетичної та лексичної систем, а також на базі лінгвоквантитативних експериментів вивчаються фоносемантичні закономірності формування та функціонування асоціативно-символічних значень існуючих у свідомості людини в різних мовах світу, відношення між категоріями фонетичного і лексичного значень, поняттям звучання та колірної забарвленості звука та реалізації АС3 у синхронії та діахронії. Для студентів філологічних факультетів, факультетів іноземних мов, аспірантів, викладачів вузів, наукових працівників.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Стан
Книга, брошура Відділ зберігання та реставрації фондів (О.Кобилянської, 47) Доступно
Книга, брошура Відділ обслуговування користувачів (Вірменська, 14) Доступно

Бібліогр.: с.387 - 418 (517 назв)

У монографії проводиться порівняльно-зіставне дослідження явища фоносемантизму в англійській, німецькій, російській та українській мовах. На основі розробленої методики формалізованого подання фонетичної та лексичної систем, а також на базі лінгвоквантитативних експериментів вивчаються фоносемантичні закономірності формування та функціонування асоціативно-символічних значень існуючих у свідомості людини в різних мовах світу, відношення між категоріями фонетичного і лексичного значень, поняттям звучання та колірної забарвленості звука та реалізації АС3 у синхронії та діахронії. Для студентів філологічних факультетів, факультетів іноземних мов, аспірантів, викладачів вузів, наукових працівників.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.