Питання історії України : зб. наук. праць. Т. 7 / ЧНУ ім.Ю.Федьковича.

Інтелектуальна відповідальність: Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Аналітичний опис: Показати аналітичний описПублікація: Чернівці : [б. в.] ;; Чернівці : Зелена Буковина, 2004.Опис: 22 сISBN:
  • 96684103944
Тематика(и): Інша класифікація:
  • 63.3(4УКР)
  • 63.3(4УКР)я43
Зведення: У пропонованому збірнику представлені наукові праці з історичного минулого як України в цілому, так і її регіонів. Зокрема, тут йдеться про першу українську політичну еміграцію, становище України в 20-30-ті рр. ХХ ст., окупаційний режим 1941-1944 рр., стан сучасних прикордонних військ. Про історичне минуле Галичини мовиться у матеріалах стосовно найдавніших південних меж Галицької Русі, життя в Галицько-Волинській державі, а також поширення русофільства, народознавства, діяльності ЗУНР, українських товариств, УПА, радянизації краю. У Буковинських матеріалах відображено аграрні відносини, стан освіти, розвиток промисловості, сезонну еміграцію, події 1941-1944 рр. Для науковців, освітян, краєзнавців, усіх, хто цікавиться українською історією.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Стан
Книга, брошура Відділ зберігання та реставрації фондів (О.Кобилянської, 47) Доступно
Книга, брошура Відділ наукової інформації та бібліографії (О.Кобилянської, 47) Доступно
Книга, брошура Відділ наукової інформації та бібліографії (О.Кобилянської, 47) Доступно

У пропонованому збірнику представлені наукові праці з історичного минулого як України в цілому, так і її регіонів. Зокрема, тут йдеться про першу українську політичну еміграцію, становище України в 20-30-ті рр. ХХ ст., окупаційний режим 1941-1944 рр., стан сучасних прикордонних військ. Про історичне минуле Галичини мовиться у матеріалах стосовно найдавніших південних меж Галицької Русі, життя в Галицько-Волинській державі, а також поширення русофільства, народознавства, діяльності ЗУНР, українських товариств, УПА, радянизації краю. У Буковинських матеріалах відображено аграрні відносини, стан освіти, розвиток промисловості, сезонну еміграцію, події 1941-1944 рр. Для науковців, освітян, краєзнавців, усіх, хто цікавиться українською історією.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.