Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. праць. Вип. 216-217 : Слов'янська філологія. Ольга Кобилянська - письменниця і громадянка: національне і загальнолюдське. До 140-річчя від дня народження

Вид матеріалу: Текст Текст Мова: українська Публікація: Чернівці : [б. в.] ;; Чернівці : Книги-ХХІ, 2004.Опис: 340 сISBN:
  • 96686531577
Тематика(и): Інша класифікація:
  • 81.41
  • 81.41я43
  • 83.3(4УКР)я43
Зведення: У збірнику наукових праць, підготовленому з нагоди 140-річчя Ольги Кобилянської, вміщено дослідження літературознавців, мовознавців, культурологів, у яких всебічно висвітлено життя і творчість видатної української письменниці. До літературознавчої частини увійшли статті про тематику і проблематику художніх творів О.Кобилянської, місце письменниці в історії української літератури, про її творчі й особистісні взаємини із сучасниками тощо. У мовознавчій частині збірника вміщено праці, що аналізують мовні особливості текстової спадщини письменниці - художніх творів та епістолярію - з погляду історії української літературної мови, лексикології, фразеології, словотвору, граматики, антропономії, лінгвістики тексту, мовознавчих аспектів перекладу.
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Стан
Книга, брошура Відділ зберігання та реставрації фондів (О.Кобилянської, 47) Доступно
Книга, брошура Відділ краєзнавства (О.Кобилянської, 47) Доступно

У збірнику наукових праць, підготовленому з нагоди 140-річчя Ольги Кобилянської, вміщено дослідження літературознавців, мовознавців, культурологів, у яких всебічно висвітлено життя і творчість видатної української письменниці. До літературознавчої частини увійшли статті про тематику і проблематику художніх творів О.Кобилянської, місце письменниці в історії української літератури, про її творчі й особистісні взаємини із сучасниками тощо. У мовознавчій частині збірника вміщено праці, що аналізують мовні особливості текстової спадщини письменниці - художніх творів та епістолярію - з погляду історії української літературної мови, лексикології, фразеології, словотвору, граматики, антропономії, лінгвістики тексту, мовознавчих аспектів перекладу.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.